Кошик
92 відгуків
+380968038803
+380
96
803-88-03
+380
96
803-88-03
он-лайн магазин
+380
67
803-88-03
Магазин Ярославская 10
+380
97
803-88-03
Магазин Оболонский проспект 14
+380
67
810-88-10
Лобановского 7/2
+380
98
803-88-03
Деревлянская (Якира), 12/42

Чохли, кейси, підвіси

Далеко не кожен гаджет для парокурения йде в комплекті з чохлом або спеціальним кейсом. Але вони надзвичайно важливі для правильного зберігання девайсів. Тим більше, якщо ви носите електронну сигарету з собою, щоб постійно користуватися. Фахівці рекомендують у таких випадках обов'язково придбати захисний чохол спеціальний футляр. Крім суто захисної функції, красивий яскравий чохол обов'язково виділить вэйпера серед колег, підкреслить його стиль і індивідуальність.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Яким буває чохол для електронної сигарети

Основне призначення цього аксесуара – запобігти пошкодженню девайса або його елементів (акумулятора, змінних випарників тощо). Особливо рекомендується захищати батареї, не допускаючи їх ударів, проливання води та інших рідин, що загрожує коротким замиканням і виходом з ладу, передчасної розрядкою.

Герметичний силіконовий чохол дозволяє уникнути більшості проблем, непогано запобігаємо механічні пошкодження. До того ж в магазині Myvape пропонується величезний вибір колірних рішень для більшості популярних моделей, що розширює можливості вибору. Окремий чохол для флакона є універсальною захистом для спеціальних рідин, використовуваних при парокурении.

Шкіряні чохли для електронних сигарет, пропоновані в магазині Myvape, володіють більшою функціональністю. Вони дозволяють помістити всередину не тільки основний пристрій, але і змінний акумулятор, випарник, запас рідини та інші корисні речі. Крім того, він оснащений міцним шнурком, що дозволяє повісити девайс на шию, що спрощує його використання на ходу.

Звісно, до деякої міри від пилу, сміття та бруду можуть захистити найпростіші ковпачки для мундштуків. Але це не позбавить від інших загроз, зовнішніх і внутрішніх пошкоджень. В деяких випадках рекомендується купити кейс для електронної сигарети, де зручно розміщуються не тільки сам пристрій, запаси рідин і змінні елементи.

Тут в одному місці може зберігатися все, що необхідно для запарювання, чищення і обслуговування девайса. А професійні парильники, що користуються паралельно декількома електронними сигаретами, йдуть ще далі, набуваючи до кількох чохлам спеціальну коробку або валізку, куди накопичує своє багатство.

Як купити чохол для електронної сигарети в Києві

Підібрати для будь-якої моделі правильний чохол легко допоможуть наші консультанти. Вони порекомендують оптимальний варіант, проведуть порівняльний аналіз. Для цього можна зв'язатися за будь-яким із указаних на myvape.com.ua телефонів або замовити зворотний дзвінок, натиснувши на відповідне посилання біля вибраного товару.

Ми постійно розширюємо асортимент, додаючи в нього як новинки, так і найпопулярніші у вэйперов моделі. Співпрацювати з нами вигідно: товари доставляються оперативно по Києву та Україні, ціни оптимальні, практикуються знижки, проводяться цікаві акції. Передбачено декілька зручних форм взаєморозрахунків, причому передоплата не обов'язкова.