Кошик
92 відгуків
+380968038803
+380
96
803-88-03
+380
96
803-88-03
он-лайн магазин
+380
67
803-88-03
Магазин Ярославская 10
+380
97
803-88-03
Магазин Оболонский проспект 14
+380
67
810-88-10
Лобановского 7/2
+380
98
803-88-03
Деревлянская (Якира), 12/42

Мехмоды

По конструкції механічний мод є найпростішою схемою, упакованої в корпус, завдання якої – замкнути джерело живлення на атомайзер. Саме ця простота підкуповує вэйперов зі стажем, які бажають вибрати більш складний девайс для комфортного парокурения. Корпус може бути виконаний у вигляді трубки з одним акумулятором або виготовлятися у вигляді боксу простий або оригінальної конфігурації під більшу кількість батарей. Це простий і (при належній якості виготовлення) невмирущий апарат.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Механічні моди: переваги та недоліки

Як і всякий прилад, мехмод має плюсами і мінусами. Спочатку звернемо увагу на переваги представлених на Україні моделей.

  • Освоїти використання можна дуже швидко.
  • Можлива самостійна намотування, що дозволяє регулювати кількість пари і його фортецю.
  • Тут нема чому ламатися, користувачі відзначають надійність пристрою. Йому не страшні падіння і вплив вологи. Навіть у разі втрати контакту його можна легко полагодити самому.
  • Придбати мехмод можна відносно недорого (зверніть увагу на ціни в магазині Myvape).
  • Довше тримається заряд і викурюється «в нуль», адже тут відсутня електроніка.
  • Для використання немає обмежень, які присутні в регульованих модах. Користувач може безмежно експериментувати з намотуванням і напругою, продуктивністю парогенератора, підбираючи оптимальний для себе режим парокурения.

Механічний батарейний мод не обходиться і без недоліків, до яких відносяться:

  • Велика кількість підробок, так як дешево купити оригінал неможливо, а копії страждають відсутністю якості. Звідси дрібні поломки кнопок, їх заїдання, слабкий контакт.
  • Потрібно звертати увагу на безпеку. Це стосується і випадкового «закорочування» корпуси (мінусовий контакт у багатьох моделей) і кнопки (плюсовий контакт), а також безрозсудних експериментів, результатом яких може стати вибух батареї.
  • Нерівномірна розрядка акумулятора. Механічний мод із зарядом 50-60% дає помітно інші відчуття, ніж при 100%. Особливо це проявляється при використанні літій-полімерних елементів живлення.
  • Страждає універсальність девайса, адже регулювання режимів неможлива. Будь-які помилки при намотуванні будуть проявлятися гостріше.

Як купити мехмод в Києві

В магазине Myvape каталог постоянно пополняется новыми и уже заслужившими популярность моделями от надежных производителей. Здесь цены стартуют с доступных 625 гривен, товар реализуется с доставкой на выгодных условиях. Можно воспользоваться услугами курьера по Киеву (бесплатно при заказе свыше 1000 грн.), заказать поставку в любой регион по тарифам Новой Почты, забрать покупку самостоятельно. Повышают привлекательность магазина регулярные акции со скидками на комплексные покупки, практикуются скидки на отдельные товары или целые категории. Тут можна придбати механічний мод для електронної сигарети і все, що може знадобитися для парокурения, в тому комплектуючі до девайсів, аксесуари і рідини з десятками улюблених смаків.