Кошик
92 відгуків
+380968038803
+380
96
803-88-03
+380
96
803-88-03
он-лайн магазин
+380
67
803-88-03
Магазин Ярославская 10
+380
97
803-88-03
Магазин Оболонский проспект 14
+380
67
810-88-10
Лобановского 7/2
+380
98
803-88-03
Деревлянская (Якира), 12/42

Електронні сигарети Kangertech

Електронна сигарета Kangertech входить в ТОП приладів, що дають можливість замінити куріння безпечним вэйпингом. Ароматний пар нешкідливий при вдиханні, не викликає кашлю, не залишає нальоту, не шкодить оточуючим. Але найважливіше – прилад дуже зручний, легкий у використанні, практично не ламається. Він дозволяє поступово позбутися від тютюнової залежності, помітно заощадити навіть при щоденному використанні, отримати задоволення.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Особливості електронних сигарет Kangertech

Це універсальні сабомные пристрої, що забезпечують парильника відмінні смакові відчуття і велика кількість пари. Компанія постійно вдосконалює продукцію, мінімізуючи розміри, збільшуючи термін служби моделей і тривалість автономної роботи. Кожна електронна сигарета Kangertech оснащується акумулятором підвищеної ємності, що гарантує роботу без підзарядки до доби при активному парокурении. Компанія також випускає власні рідини з унікальними ароматами на всі смаки. В магазині Myvape асортимент продукції Kanger постійно розширюється, забезпечуючи покупцям широкий вибір пристроїв для вэйпинга.

  • SUBOX MINI двох кольорів (чорний і білий). Потужне стильний пристрій компактних розмірів, яке ідеально підійде навіть починаючому «парокуру». Прилад оснащений низькоомним клиромайзером SubTank Mini і батарейним блоком на 50 W. Тут передбачена установка спіралей, підготовлених користувачем вручну, так і використання змінних випарників.
  • TOPBOX MINI трьох кольорів (білий, червоний і чорний). Вдосконалений прилад з підвищеною потужністю (до 75 W), можливістю температурного контролю і мінімальним опором (0,1 Ом). Незважаючи на схожий з SUBOX дизайн, нова модель заправляється зверху і отримала збільшений резервуар для рідини (4 мл), тобто заправляється рідше.

Цена на устройства для парокурения в Украине стартует с 250-300 гривен, но дешевые приборы на 99% никуда не годятся ни по функционалу, ни по качеству. Дешево приобрести Kanger не получится, так как при ее разработке используются новейшие технологии, энергоемкие аккумуляторы последних поколений, высококачественные материалы. Все приборы бренда отличает рекордное качество сборки и надежность, что дает не только долговечность, но и комфорт, и незабываемые ощущения.

Поможем купить электронную сигарету Kangertech в Киеве

Относительно недорого приобрести товары бренда можно в магазинах Myvape (оффлайн в Киеве либо через сайт myvape.com.ua). Мы отгружаем продукцию с доставкой по адресу заказчика через Новую Почту, где возможно – используем курьерскую службу. Менеджеры предоставят исчерпывающую информацию по любому товару, если у покупателя возникнут уточняющие вопросы. На большинство товаров распространяются постоянно действующие акции и регулярные скидки. Для взаиморасчетов есть возможность выбора удобной формы оплаты: наличные, наложенный платеж или оплата через банк.